„Romdon“ savanorystė
Laukiami visi norintys padėti
Tapti savanoriu

Klaipėdos regiono specialiųjų mokyklų kvadrato varžybas

Mes gyvename, kad padėtumėme vienas kitam. O kas gali būti geriau už pagalbą vaikams? Vaikai yra mūsų ateitis ir mes turime pasirūpinti, kad jie būtų ne tik dvasiškai, protiškai, bet ir fiziškai išsilavinę. Todėl, labdaros ir paramos fondas „Romdon“ padėjo organizuoti kasmetines Klaipėdos regiono specialiųjų mokyklų kvadrato varžybas, kurie vyko 2013 m. sausio 30 d.
Renginyje dalyvavo Klaipėdos „Gubojos“ ir „Medeinės“, Rusnės, Priekulės ir Plungės specialiųjų mokyklų mokiniai. Varžybas atidarė nepakartojamas „Gubojos“ mokyklos palaikimo komandos šokis. Visos komandos žaidė labai atkakliai, buvo daug azarto ir gerų emocijų. Po intensyvios kovos Rusnės specialioji mokykla užėmė pirmą vietą ir gavo kvadrato varžybų pereinamąją taurę.
Varžybų rezultatai:
I vieta – Rusnės specialioji mokykla,
II vieta – Klaipėdos „Gubojos“ mokykla,
III vieta – Plungės specialioji mokykla,
IV – Priekulės specialioji mokykla,
V vieta – Klaipėdos „Medeinės“ mokykla.
Labdaros ir paramos fondas „Romdon“ apdovanojo visus renginio dalyvius medaliais ir specialiais prizais, o „Gubojos“ mokyklos komandą marškinėliais su logotipais.Nuoširdžiai dėkojame mokytojai Olesiai Matulevičienei ir savanorei Liudmilaj Chelpanovaj už bendradarbiavimą.Kartu mes galime pakeisti pasaulį!

Paramą galite skirti dviem būdais
Atlikdami pavedimą į labdaros paramos fondo sąskaitą
Skirdami labdaros paramos fondui 2% asmens pajamų mokesčio
Skirti paramą